Δείτε τα αποτελέσματα του Μαραθώνιου Κρήτης εδώ τα οποία αναρτήθηκαν στο site της διοργάνωσης
Επίσης, οι δρομείς του Μαραθωνίου, έχουν την δυνατότητα να τυπώσουν το δίπλωμα συμμετοχής τους, με την αναγραφή του ονόματος τους και τις φωτογραφίες του αγώνα με τον χρόνο τερματισμού του.
Επίσης, η οργανωτική επιτροπή στην ανακοίνωση της ευχαριστεί την Τροχαία Χανιών, τους Επαγγελματίες και τους Δημότες της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων για την υποστήριξη των αγώνων και όλους τους συμμετέχοντες, για την τιμητική για τον αγώνα μας συμμετοχή τους