Το ΚΤΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΛΑΣΙΘΙΟΥ στηρίζει τη Βαλκανιονίκη και Πανελληνιονίκη ακοντίστρια του ΟΦΗ, Αφροδίτη Μανιού, η οποία επισκέφτηκε σήμερα τον πρόεδρο και διευθύνων σύμβουλο της εταιρείας κ. Εμμανουήλ Χαχλιούτη, τον οποίο ευχαρίστησε για τη στήριξη.
Το ΚΤΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΛΑΣΙΘΙΟΥ στηρίζει τη Βαλκανιονίκη και Πανελληνιονίκη ακοντίστρια του ΟΦΗ, Αφροδίτη Μανιού, η οποία επισκέφτηκε σήμερα τον πρόεδρο και διευθύνων σύμβουλο της εταιρείας κ. Εμμανουήλ Χαχλιούτη, τον οποίο ευχαρίστησε για τη στήριξη.