Αναλυτικά η ανακοίνωση:
''Σαν σύνδεσμος οργανωμένων οπαδών SNAKES 4 HERAKLION CLUB,με αφορμή την αυριανή εκδήλωση για την κοπή της πίτας καλούμε τον κόσμο της ομάδας μας άλλα και όλους τους οπαδούς της ΘΥΡΑ 4 να μας τιμήσουν με τη παρουσία τους σε μια άκρως οπαδική βράδια με live ροκ μουσική απ το συγκρότημα «Ήχος Ανοχής». Σας περιμένουμε όλους αύριο στις 21:00 στο Ν’ROLLING STONE στην οδό Αγίο Στεφανιτών παράλληλα της οδού Χανδάκος. Είσοδος στα 10€ με πότο. Όλοι εκεί!!
Υ.Γ: Στα δύσκολα η ΘΥΡΑ 4 σου τραγουδά!