Το ισόπαλο αποτέλεσμα του χθεσινού αγώνα αφήνει ανοιχτή την υπόθεση πρόκριση για τις δύο ομάδες, στη φάση των 16 του Κυπέλλου.
Ο ΟΦΗ έλεγξε το παιχνίδι χωρίς να πατάει πολύ καλύτερα στο α' μέρος, ανώτερος ο Εργοτέλης στην επανάληψη. Η ομάδα του Παπαβασιλείου είναι η ομάδα που ''δικαιούται'' να ζητάει κάτι παραπάνω από το παιχνίδι, αν το ματς έφευγε από το ''Χ''.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr