Από την κλήρωση του καλοκαιριού το παιχνίδι κόντρα στην «Ελαφρά Ταξιαρχία» είχε… σημαδευτεί. Άπαντες, δηλαδή, εκτιμούσαν πως απ’ τη συγκεκριμένη αναμέτρηση ξεκινάει ο… δεύτερος κύκλος παιχνιδιών για τον Όμιλο, που είναι πιο βατός από τον προηγούμενο.
Η συγκεκριμένη αντίληψη δεν είναι τραβηγμένη, αλλά υπάρχουν παράμετροι που έχουν κάνει αρκετά δύσκολο τον αγώνα.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr