Παρά την πολύ καλή της παρουσία, η Μικτή Παίδων Ηρακλείουδεν κατάφερε να σηκώσει το τρόπαιο στο πανελλήνιο πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων. Τα πιτσιρίκια του Γιάννη Μπαστάκη ηττήθηκαν από την ομάδα της Μακεδονίας με 1-0 χάρη σε γκολ του Σαλπιγγίδη μόλις στο 21' της αναμέτρησης.Στην συνέχεια, οι Παίδες του Ηρακλείου προσπάθησαν να ισοφαρίσουν όμως δεν τα κατάφεραν και έτσι συμβιβάστηκαν με την 2η θέση.
Ενδεκάδες:
Ηράκλειο: Μακατουνάκης, Σημαιάκης, Καρδουλάκης(70΄ Τσαμπουράκης), Ματαλιωτάκης, Σμπώκος, Βασιλάκης(41΄ Καφούσης), Γαρεφαλάκης, Ζηδιανάκης, Ανδρουλάκης(41΄ Χαλκιαδάκης), Κουτεντάκης, Πακιουφάκης(65΄ Λιανέρης)
Μακεδονίας: Κρίγκος, Αυγέρος, Γκαμάνης, Πολίτης, Αδέμης, Χατζόπουλος, Τσιάτρης, Σαλιάρης(65΄Πετρίδης), Βαλάης, Καραγκούτης, Σαλπιγγίδης