Όπως αναφέρει η ανακοίνωση του Ηρακλειώτικου συλλόγου: ''Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν την Παρασκευη 10 Μαρτίου και θα γίνονται στο 9ο Γυμνάσιου Ηρακλείου στα Δειλινά κάθε Τρίτη-Τετάρτη-Παρασκευή στις 6.00 μ.μ.''
Όπως αναφέρει η ανακοίνωση του Ηρακλειώτικου συλλόγου: ''Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν την Παρασκευη 10 Μαρτίου και θα γίνονται στο 9ο Γυμνάσιου Ηρακλείου στα Δειλινά κάθε Τρίτη-Τετάρτη-Παρασκευή στις 6.00 μ.μ.''