Mε απουσίες αλλά και επιστροφές ταξιδεύει ο ΟΦΗ για την Τρίπολη και τον αγώνα με τον Αστέρα. Θυμίζουμε οτι εκτός είναι ο τιμωρημένος Μεγιάδο, οι Μαρινάκης, Γιάννου, Σηφάκης και Διαμαντής λόγω... ίωσης, εκτός και ο Τοράλ ενώ λείπει με το Καμερούν ο Επασί όπως μη διαθέσιμος είναι και ο Ουές.
Στα καλά νέα είναι η συμμετοχή του Τσιλιανίδη, η επιστροφή Νέιρα καθώς και το γεγονός ότι ο Σωτηρίου θα είναι ο 2ος κίπερ πίσω από τον Βάτερμαν.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr