Εκτός από τον ''μεγάλο Ολλανδό'', θα τιμηθούν επίσης οι Ευάγγελος Νησωτάκης, Χρήστος Χανιωτάκης, Ιερέας Αλέξανδρος Παναγιωτάκης, Σήφης Κορωνάκης, Στέλιος Βαρουξάκης. Η εκδήλωσε θα γίνει στο MYLOS LIVE STAGE την Δευτέρα (20/02 - 20.00)
Εκτός από τον ''μεγάλο Ολλανδό'', θα τιμηθούν επίσης οι Ευάγγελος Νησωτάκης, Χρήστος Χανιωτάκης, Ιερέας Αλέξανδρος Παναγιωτάκης, Σήφης Κορωνάκης, Στέλιος Βαρουξάκης. Η εκδήλωσε θα γίνει στο MYLOS LIVE STAGE την Δευτέρα (20/02 - 20.00)