Εδώ και λίγες ημέρες ο Παύλος Αδάμος αποτελεί τον νέο τεχνικό διευθυντή της ομάδας έπειτα από την απομάκρυνση του Ηλία Κώτσιου. Με χαμηλούς τόνους και πολύ δουλειά, ο ίδιος τις τελευταίες ώρες ασχολείται συνέχεια με τον νέο του ρόλο και την επιστροφή του στην ομάδα. Μάλιστα, ο παλαίμαχος παίκτης της Κρητικής ομάδας βρέθηκε σήμερα στο ''Γεντί Κουλέ'' στο φιλικό του ΟΦΗ απέναντι στον ΠΟΑ ντυμένος στα λευκά!