Η ομάδα του Μύρων Σηφάκη νίκησε με 3-2 την Τριγλία Ραφήνας για τον τέταρτο όμιλο της Γ' Εθνικής και ο Μιχάλης Καρβουνιάρης, σκόραρε ένα από τα γκολ της ομάδας των Χανίων.
Μάλιστα, εκμεταλλεύτηκε το γεγονός ότι η αναμέτρηση διεξήχθη την Κυριακή (14/5) - παγκόσμια ημέρα γιορτής της μητέρας - και πανηγύρισε το γκολ που πέτυχε, παραδίδοντας μια ανθοδέσμη στη μητέρα του, η οποία παρακολουθούσε την αναμέτρηση από την εξέδρα.