Εντός έδρας αγωνίζεται η ομάδα πινγκ πονγκ του "Ηράκλειο", την Κυριακή 19/2 και ώρα 10:00 π.μ.
Στην τελευταία αγωνιστική του ομίλου Κρήτης Β' Εθνικής Λοιπής Χώρας φιλοξενεί την ομάδα του Α.Ο. Ακρωτηρίου με σκοπό να διευρύνει το αήττητο σερί της τρέχουσας αγωνιστικής χρονιάς. Ήδη με 3 νίκες σε ισάριθμους αγώνες, έχει εξασφαλίσει την πρώτη θέση του ομίλου και θα διεκδικήσει τον τίτλο της πρωταθλήτριας ομάδας της Β' Εθνικής Λοιπής Χώρας καθώς και μια θέση στα μπαράζ ανόδου για την Α2 Εθνική Κατηγορία, σε αγώνες που θα διεξαχθούν τους επόμενους μήνες στην Αθήνα.