Όπως χαρακτηριστικά αναφέρεται:
''Στους άνδρες θα αγωνιστούν οι Βαρούχας Μανώλης,Πάσσαμ Φίλιππος,Καραπιδάκης Γιάννης,Τσωνόπουλος Ανδρέας,Βαρβέρης Θωμάς και Γεωργιόπουλος Γιώργος ενώ στις γυναίκες οι Βαρβέρη Φανή,Σουλή Χριστίνα,Μαρινοπούλου Άννα,Τσούκα Μαριαλένα,Παναγιωτάκη Μαριλιάνα και Βενιανάκη Εβελίνα.
Τους αθλητές θα συνοδεύσει ο προπονητής του συλλόγου Κοντογιάννης Αλέξανδρος. Το Δ.Σ. εύχεται καλή επιτυχία στους αθλητές και ευχαριστεί τις ΑΝΕΚ LINES για τη βοήθεια στη μετακίνηση των αθλητών.''