Πανέτοιμο είναι και το Παγκρήτιο στάδιο να ''υποδεχτεί τον σπουδαίο φιλανθρωπικό αγώνα το βράδυ στις 8.30''. Αρκετές εργασίες συντήρησης έλαβαν χώρα το τελευταίο διάστημα στο στάδιο του Ηρακλείου. Πέρα από τις συντηρήσεις των πυλώνων αλλά και κάποιες άλλες απαραίτητες ενέργειες, αρκετές αλλαγές έγιναν και στην αίθουσα τύπου, στα καθίσματα στις θέσεις VIP ενώ εμφανή είναι η βελτίωση στους χώρους εκτός γηπέδου αλλά και στους κοινόχρηστους εσωτερικούς.
Θυμίζουμε ότι από το Παγκρήτιο και μόνο, θα διατίθενται εισιτήρια μετά τις 5μ.μ το απόγευμα