Οπως αναμενόταν η ΠΑΕ ΟΦΗ ανακοίνωσε, τη Δευτέρα, την έναρξη της συνεργασίας της με τον Ιβάν Σλάβοφ, ο οποίος επί της ουσίας αντικαθιστά τον Δημήτρη Μάρκο.
Η προηγούμενη ομάδα του ήταν ο ΑΠΟΕΛ στην Κύπρο.
Οπως αναμενόταν η ΠΑΕ ΟΦΗ ανακοίνωσε, τη Δευτέρα, την έναρξη της συνεργασίας της με τον Ιβάν Σλάβοφ, ο οποίος επί της ουσίας αντικαθιστά τον Δημήτρη Μάρκο.
Η προηγούμενη ομάδα του ήταν ο ΑΠΟΕΛ στην Κύπρο.