Το ''ευχαριστώ'' του ΑΣΚΑ Ηράκλειο:
''Ευχαριστούμε θερμά την Creta InterClinic για την υποστήριξή της και την παροχή δωρεάν εξετάσεων στους αθλητές της ομάδας μας.
Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τον κύριο Κοντοπόδη Ελευθέριο, καρδιολόγο της κλινικής, καθώς και τον κύριο Ζερβάκη Νικόλαο από το τμήμα marketing της κλινικής.Είναι ιδιαίτερη χαρά και τιμή μας να σας έχουμε υποστηρικτές και να συνεργαζόμαστε μαζί σας, καθώς η ευγενική προσφορά των υπηρεσιών σας είναι πολύτιμη για την προσπάθεια μας.''