Η ώρα του επαναληπτικού έφτασε για τους δύο εκπροσώπους του Ηρακλείου στη διοργάνωση. «Ασπρόμαυροι» και «κιτρινόμαυροι» θα λύσουν το απόγευμα στο «Γεντί Κουλέ» τις… διαφορές τους, στον επαναληπτικό του Παγκρητίου Σταδίου.
Η ώρα του επαναληπτικού έφτασε για τους δύο εκπροσώπους του Ηρακλείου στη διοργάνωση. «Ασπρόμαυροι» και «κιτρινόμαυροι» θα λύσουν το απόγευμα στο «Γεντί Κουλέ» τις… διαφορές τους, στον επαναληπτικό του Παγκρητίου Σταδίου.