Το Ηράκλειο μετράει αντίστροφα στην υποδοχή των δύο σπουδαίων ομάδων που θα αγωνιστούν στο Παγκρήτιο την επόμενη Τετάρτη (07/06) στις 8.30 το απόγευμα. Θυμίζουμε ότι τα έσοδα θα δοθούν στο σύλλογο ''Όραμα Ελπίδας''. Ένας επιπλέον λόγος, η Κρήτη να στηρίξει το φιλικό των πρωταθλητών με την προπώληση των εισιτηρίων να έχει ξεκινήσει από την προηγούμενη Παρασκευή.
Η γενική είσοδος είναι 5 ευρώ ενώ το παιδικό εισιτήριο κοστίζει 1 ευρώ. Εισιτήρια μπορείτε να προμηθευτείτε και από τα τρία καταστήματα του Cosmos Sport στο Ηράκλειο
- Cosmos Sport #urban (Πλατεία Λιονταριών)
- Cosmos Sport οδός 1821 αρ. 17 και
- Cosmos Sport Καλοκαιρινού 240