Δύο ήταν οι σταθμοί της χθεσινής βραδιάς. Από την μια ο Ρονάλντο, από την άλλη η Λειψία.Ο Πορτογάλος αποδείχθηκε το πρόσωπο της βραδιάς στο Champions League καθώς η Γιουβέντους κέρδισε με 3-0 την Μπαρτσελόνα μέσα στην Βαρκελώνη και πήρε την πρώτη θέση στον όμιλο.
Επίσης, η Λειψία ήταν εκείνη που πήρε την πρόκριση στους «16» της διοργάνωσης, επικρατώντας με 3-2 της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, την οποία και άφησε εκτός θεσμού!
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr