Αρκετά γκολ και πλούσιο θέαμα περιελάβανε η χθεσινή βραδιά στο Champions League. Από το εντυπωσιακό 3-4 της Λειψίας, μέχρι την σπουδαία νίκη της Παρί στο Μάντσεστερ.
Η Μπαρτσελόνα (3-0 τη Φερεντσβάρος στη Βουδαπέστη) και η Γιουβέντους (3-0 τη Ντιναμό Κιέβου στο Τορίνο) απέδειξαν εκ νέου ότι δεν είχαν σοβαρό ανταγωνισμό στον 7ο όμιλο. Το τελευταίο ματς είχε μάλιστα ιστορικό χαρακτήρα, καθώς ήταν το πρώτο του θεσμού με γυναίκα διαιτητή, τη Γαλλίδα, Στεφανί Φραπάρ.
Περισσότερα στο capitano.gr