Ο Νίκος Νιόπλιας προετοιμάζει την ομάδα ενόψει του παιχνιδιού με τους Τράχωνες. Ο στόχος του ΟΦΗ είναι μια ακόμη νίκη, για να έρθει ακόμα πιο κοντά στο στόχο της κατάκτησης του πρωταθλήματος στον 4ο όμιλο της Γ Εθνικής.
Ατομικό ακολούθησαν οι Περογαμβράκης και Σαχινίδης, ενώ μόνο θεραπεία έκανε ο Πίτσος ο οποίος δεν υπολογίζεται για το ματς της Κυριακής ενώ από ότι φαίνεται θα μείνει εκτός και από το τελευταίο ματς με την Φωστήρα