Απίστευτες εικόνες από δεκάδες χιλιάδες οπαδούς της Λέστερ οι οποίοι υποδέχτηκαν τους παίκτες και τον Κλαούντιο Ρανιέρι. O Ιταλός κόουτς ήταν μπροστά στο πούλμαν της ...αποθέωσης των ''αλεπούδων'' και έβγαζε συνεχώς ..selfie ενώ οι παίκτες δεν μπορούσαν να πιστέψουν τι γινόταν.
Η πόλη με τους 330.000 χιλιάδες κατοίκους πανηγύριζε το 1ο πρωτάθλημα στην ιστορία της Λέστερ, μια επιτυχία που εφάμιλλη της δεν έχει ξανασυμβεί. Δείτε φωτογραφίες και τα εντυπωσιακά βίντεο.
Wow. What a day!https://t.co/Txsqvgi34N
— Leicester City (@LCFC) May 16, 2016