Λίγο πριν επιβιβαστεί η Εθνική στο αεροπλάνο με προορισμό την πρωτεύουσα της Φινλανδίας, έβγαλε και την αναμνηστική φωτογραφία με στόχο το καλύτερο δυνατό σε μια διοργάνωση που τα τελευταία χρόνια δεν μας... πάει.
Λίγο πριν επιβιβαστεί η Εθνική στο αεροπλάνο με προορισμό την πρωτεύουσα της Φινλανδίας, έβγαλε και την αναμνηστική φωτογραφία με στόχο το καλύτερο δυνατό σε μια διοργάνωση που τα τελευταία χρόνια δεν μας... πάει.