Το Παραδοσιακό Εργαστήρι επαναλαμβάνει τη θεατρική παράσταση "Ζωή σε λόγου μας" στις 23 και 24 Φεβρουαρίου στον Θεατρικό Σταθμό Ηρακλείου στις 21.00 με ΕΙΣΟΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΗ στα πλαίσια των εκδηλώσεων του Δήμου Ηρακλείου για την Καστρινή Αποκρια!
Το Παραδοσιακό Εργαστήρι επαναλαμβάνει τη θεατρική παράσταση "Ζωή σε λόγου μας" στις 23 και 24 Φεβρουαρίου στον Θεατρικό Σταθμό Ηρακλείου στις 21.00 με ΕΙΣΟΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΗ στα πλαίσια των εκδηλώσεων του Δήμου Ηρακλείου για την Καστρινή Αποκρια!