Ο Σύλλογος Αποφοίτων Μεταπτυχιακών Σπουδών Πανεπιστημίου Κρήτης, σε συνεργασία:
· με το Σύλλογο Εκπαιδευτικών Α’/Βάθμιας Εκπαίδευσης Ηρακλείου «Δομήνικος Θεοτοκόπουλος»
· και το Σύλλογο Ασκούμενων Δικηγόρων Ηρακλείου διοργανώνουν Τουρνουά Τrivial Pursuit.
Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Παγοποιείο (Πλατεία Αγίου Τίτου), την Τρίτη 26 και την Τετάρτη 27 Ιουλίου, στις 7 το απόγευμα.
Όπως προκύπτει και από την ανακοίνωση των διοργανωτών «με καλοκαιρινή διάθεση, στην καρδιά του καλοκαιριού», στο τουρνουά μπορούν να συμμετέχουν ομάδες από 2 έως 4 άτομα. Μεμονωμένοι συμμετέχοντες θα κατανεμηθούν σε ομάδες κατά την έναρξη του τουρνουά.
Η εγγραφή στο τουρνουά είναι δωρεάν και γίνεται με αποστολή e-mail στο [email protected], καθώς επίσης και στην ιστοσελίδα του Συλλόγου στον παρακάτω σύνδεσμο www.uocpga.gr/trivial/