Συγχαρητήρια απηύθυνε στον Γιώργο Λάνθιμο ο Σταύρος Θεοδωράκης, για την τεράστια επιτυχία της ταινίας του “The Favourite” στα βραβεία BAFTA, τιμώντας την Ελλάδα διεθνώς
"Εύχομαι και άλλες διακρίσεις"
Συγχαρητήρια στον Γιώργο Λάνθιμο για την τεράστια επιτυχία της ταινίας του “The Favourite” στα βραβεία @BAFTA, τιμώντας την Ελλάδα διεθνώς. Εύχομαι και άλλες διακρίσεις! https://t.co/wCPruKC0NA
— Stavros Theodorakis (@St_Theodorakis) February 11, 2019