Ο Σύλλογος Φίλων Θεάτρου Ιεράπετρας μετά συνεχίζει για Τρίτη συνεχόμενη χρονιά τη λειτουργία της παιδικής σκηνής με τη θεατρική ομάδα <<ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΘΕΑΤΡΟ>>
Το πρόγραμμα απευθύνεται κατά κύριο λόγο σε παιδιά από οκτώ (08) έως δεκατεσσάρων ετών(14). Καλούμε όσα παιδιά αγαπούν το θέατρο να έρθουν την Πέμπτη 6 Οκτωβρίου στις 17:00 στο Δεύτερο Γυμνάσιο Ιεράπετρας για να μας γνωρίσουν και να τα γνωρίσουμε. Φέρνουμε μαζί μας μόνο τη δημιουργικότητα και τη φαντασία μας!!!
Υπεύθυνες για την υλοποίηση του προγράμματος είναι η κ. Δασκαλάκη Καλλιόπη και Δρούγκα Έλσα,μέλη του Συλλόγου Φίλων Θεάτρου Ιεράπετρας.
Η συμμετοχή των μαθητών είναι δωρεάν .
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στην κ. Δασκαλάκη Καλλιόπη τηλ. 6972995555 και Δρούγκα Έλσα τηλ.6974661905.