Παρουσίαση του νέου CD με τίτλο «ΨΙΜΥΘΙΕΣ», του Δημήτρη Μανουσάκη θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα, 02 Σεπτεμβρίου, στις 21.00 , στο ΑΝΟΙΚΤΟ ΘΕΑΤΡΟ «ΠΥΛΗ ΒΗΘΛΕΕΜ» στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2019».
Μανουσάκης Δημήτρης: Πνευστά (ασκομαντούρα, θιαμπόλι)
Μπαρμπάτσης Γιώργης: Λαγούτο, Ούτι, Καχόν
Τσίγκος Γιώργης: Λαγούτο
Ρασούλης Γιώργος: Λυράκι ( με συμπαθητικές χορδές)
Φραγκάκης Αντώνης: Λύρα
Θεργιάκης Μπάμπης: Μαντολίνο
Χαριστάκης Νίκος: Κρουστά
Σκουμπάκης Μανώλης: Σαντούρι
Μαυράκης Μιχάλης: Κόντρα μπάσο
Στο CD συμμετέχουν:
Μιχάλης Καλλέργης, Μπάμπης Θεργιάκης Φίλιππος Βαμβουκάκης, Δέσποινα Σπαντιδάκη, Μιχάλης Δ. Κουνάλης, Χρύσα Ξημεράκη – Ψαρογιώργης, Αντώνης Φραγκάκης, Γιάννης Μαράβας, Σπύρος Σταυρακάκης, Γιάννης Δακανάλης (Στρατηγός), Μιχάλης Κόκκινος, Χάρης Φασουλάς, Γιώργος Δουλγεράκης, Γιάννης Νιώτης, Μπάμπης Κεφαλογιάννης ,– Χάρης Φασουλάς, Μπάμπης Θεοχαράκης, Κωστής Μουδάτσος.
Είσοδος: Ελεύθερη