Τη μουσικοθεατρική παράσταση "Νίκος Ξυλούρης. Ήτανε μια φορά κι έμεινε για πάντα" παρουσιάζουν ο Σύλλογος Στήριξης Ασθενών με νεοπλασματική νόσο "Ευ Ζω με τον καρκίνο", σε συνεργασία με το καλλιτεχνικό συγκρότημα "Οι Φωνές του Νότου", την Κυριακή 21 Ιουλίου στο ΚΗΠΟΘΕΑΤΡΟ «Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ» στις 21:30 στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2019», υπό τη διεύθυνση της μουσικού Αντιγόνης Αραμπατζόγλου.
«Οι Φωνές του Νότου», κάνουν προσφορά τα έσοδα της παράστασης στον «Ευ Ζω με τον Καρκίνο»
Είσοδος: 5€