Ο Σύλλογος Αλατσατιανών Ν. Ηρακλείου, σας καλεί στο "Μικρασιάτικο γλέντι της πλατείας μας" το Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου 2017, (με ώρα έναρξης στις 20:30), στην πλατεία Ν. Αλατσάτων δίπλα στην στέγη του συλλόγου μας.
Σας περιμένουμε όλους εκεί να διασκεδάσουμε να χορέψουμε και να γλεντήσουμε με ρεμπέτικα και Μικρασιάτικα ταξίμια. Η παρουσία σας και η ζωντάνια σας, θα συμβάλει ιδιαίτερα στο να πραγματοποιηθεί και φέτος, ένα ακόμα όμορφο Αλατσατιανό γλέντι!