Συναυλία με τον Ανδρέα Μανωλαράκη διοργανώνει ο Σύλλογος Ορίζοντας στα Χανιά.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 4 Σεπτέμβρη στις 9 το βράδυ στην Ανατολική Τάφρο ενώ τα έσοδα θα διατεθούν για την ενίσχυση των σκοπών του Συλλόγου.
Συναυλία με τον Ανδρέα Μανωλαράκη διοργανώνει ο Σύλλογος Ορίζοντας στα Χανιά.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 4 Σεπτέμβρη στις 9 το βράδυ στην Ανατολική Τάφρο ενώ τα έσοδα θα διατεθούν για την ενίσχυση των σκοπών του Συλλόγου.