Την πίτα της για τη νέα χρονιά κόβει η Ένωση Υπαλλήλων Πυροσβεστικού Σώματος Περιφέρειας Κρήτης στη χοροεσπερίδα που διοργανώνει στις 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 στο κέντρο "ΑΝΟΔΟΣ" παρέα με το συγκρότημα των Νίκου και Γιώργου Στρατάκη.
Την πίτα της για τη νέα χρονιά κόβει η Ένωση Υπαλλήλων Πυροσβεστικού Σώματος Περιφέρειας Κρήτης στη χοροεσπερίδα που διοργανώνει στις 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 στο κέντρο "ΑΝΟΔΟΣ" παρέα με το συγκρότημα των Νίκου και Γιώργου Στρατάκη.