Συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες που πήραν μέρος στο 5ο Κυνήγι ΘησαΔρών. Ευχαριστούμε την Περιφέρεια Κρήτης( και τον εντεταλμένο σύμβουλο για τα πολιτιστικά Κο Φασουλάκη ) τον Δήμο Μοιρών, την ομάδα Δρώ, τους ραδιοφωνικούς υποστηρικτές ( ράδιο Μοίρες, Dream fm, melody fm, Ερωτόκριτος fm, super radio, κρητικός fm) και τα site που μας βοήθησαν όλες τις ημέρες της προετοιμασίας (www.cretalive.gr , www.Dreamfm.gr , www.e-mesara.gr, www.apopsilive.gr ).
Ακόμα ευχαριστούμε τις οικογένειες Ηλιάκη και Πετράκη για την παραχώρηση των χώρων όπου γυρίστηκαν τα βίντεο , το αρτοποιείο Κωστομανωλάκη και τον Γιώργο Κοντοχριστοφή για την ανοχή του στις καλλιτεχνικές μας ανησυχίες ....