Master Class Θεάτρου με τον Ανδρέα Μανωλικάκη, πρόεδρο του Actors Studio Drama School (Master of Fine Arts) στο Pace University της Νέας Υόρκης και Δια Βίου Μέλους του Actors Studio,θα πραγματοποιηθεί 23-24-25 Ιουνίου, στο Κέντρο Αρχιτεκτονικής της Μεσογείου στα Χανιά.
Η συμμετοχή στο σεμινάριο που διοργανώνουν ο Δήμος Χανίων, η ΚΕΠΠΕΔΗΧ ΚΑΜ και το ΔΗΠΕΘΕ Κρήτης είναι δωρεάν.
Η προθεσμία για την υποβολή αιτήσεων είναι στις 23 Απριλίου.