Τα μέλη και το προσωπικό του ΚΕ.ΚΟΙ.Φ./Α.Π.Η. Αγ. Ιωάννη πραγματοποιούν εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας, που θα γίνει στο χώρο του ΚΕ.ΚΟΙ.Φ./Α.Π.Η. Αγ. Ιωάννη.
Την Πέμπτη 26 Ιανουαρίου στις 10 το πρωί.
Για το καλό του καινούργιου χρόνου.
Τα μέλη και το προσωπικό του ΚΕ.ΚΟΙ.Φ./Α.Π.Η. Αγ. Ιωάννη πραγματοποιούν εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας, που θα γίνει στο χώρο του ΚΕ.ΚΟΙ.Φ./Α.Π.Η. Αγ. Ιωάννη.
Την Πέμπτη 26 Ιανουαρίου στις 10 το πρωί.
Για το καλό του καινούργιου χρόνου.