Την Κυριακή 23 Ιουλίου 2017, η θεατρική ομάδα του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίου Ιωάννη παρουσιάζει την παράσταση με τίτλο «HOTEL», στην Ανώπολη Χερσονήσου, ώρα 21:30 στην πλατεία του χωριού.
Σκηνοθεσία: Δομίνικος Ταβερναράκης.
Την Κυριακή 23 Ιουλίου 2017, η θεατρική ομάδα του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγίου Ιωάννη παρουσιάζει την παράσταση με τίτλο «HOTEL», στην Ανώπολη Χερσονήσου, ώρα 21:30 στην πλατεία του χωριού.
Σκηνοθεσία: Δομίνικος Ταβερναράκης.