Την Κυριακή 6 Μάη 2018, ο κοινωνικός χώρος Da γιορτάζει τα τρία χρόνια λειτουργίας του με μια ΓλεDaρα οικονομικής ενίσχυσης στο ηλιόλουστο και καταπράσινο πάρκο Γεωργιάδη.
Στη σχετική ανακοίνωση αναφέρεται:
"Από τις 2 το μεσημέρι, όλες οι ομάδες του χώρου μαζευόμαστε και γιορτάζουμε 3 χρόνια αυτοδιαχείρισης και συν-λειτουργίας με πρόγραμμα για μικρ@ και μεγάλ@:
14:00 djset Melpo Molko & Afternoon Mojito Phase
16:00 φαγητό από το κυλικείο του ΟΣΗ
17:30 Αφήγηση Παραμυθιών για παιδιά
18:30 Hip Hop live με τους aeon x ανθεκτικός, ray, flu, αυταπάτη20:30 Ρεμπετοκατάνυξη με τους ρεμπετοσούπερσταρ Θύμιο Μπαρδαμάσκο, Παναγιώτη Καπιζιώνη, Νίκο Σταματάκη και Θέμη Σταματάκη
…και ολοήμερο bar με δροσερές μπύρες, ρακί και κρασί από το Be Collective και διάφορα τσιμπολοΐδια, γαρνιρισμένα με καλή διάθεση, στο πάρκο που όλ@ αγαπάμε και υπρασπιζόμαστε".