Ο Δήμος Ηρακλείου σε συνεργασία με την Παγκρήτια Ένωση Χοροδιδασκάλων διοργανώνει εκδήλωση για την Παγκόσμια Ημέρα Χορού, σήμερα στις 18:00 στη Κρήνη Μοροζίνι (Λιοντάρια) στο πλαίσιο των εκδηλώσεων, που πραγματοποιούνται σε όλη την Ελλάδα.
Θα συμμετέχουν χορευτές από την Παγκρήτια Ένωση Χοροδιδασκάλων και θα συνοδεύσει το μουσικό συγκρότημα των Φώντα Βεργαδή και Μανώλη Κουγιουμουτζάκη. Σας περιμένουμε για να χορέψουμε όλοι μαζί.