Η Γενική Συνέλευση του συλλόγου ‘’Βριτόμαρτις” θα γίνει στον Πολιτιστικό Κέντρο στο Λ. Χερσονήσου (δίπλα στα ΚΑΠΗ) στον 2ο όροφο,στις 23 Απριλίου στις 6.30 μ.μ.
Τα θέματα που θα συζητηθούν είναι ο διοικητικός και οικονομικός απολογισμός.
Η Γενική Συνέλευση του συλλόγου ‘’Βριτόμαρτις” θα γίνει στον Πολιτιστικό Κέντρο στο Λ. Χερσονήσου (δίπλα στα ΚΑΠΗ) στον 2ο όροφο,στις 23 Απριλίου στις 6.30 μ.μ.
Τα θέματα που θα συζητηθούν είναι ο διοικητικός και οικονομικός απολογισμός.