Ο Φυσιολατρικός Σύλλογος Ηρακλείου θα πραγματοποιήσει Φεγγαροβραδιά, στις 19-7-2019 ημέρα Παρασκευή, στην τοποθεσία 'Βαγιά', στο χώρο του κυλικείου του γηπέδου της ΕΓΟΗ στην Αμμουδάρα.
Η προσέλευση των μελών και των φίλων μας μπορεί να ξεκινήσει από τις 20:30 το βράδυ. Αν κάποιοι θέλουν να έρθουν και πιο νωρίς για μια βόλτα στην περιοχή μπορούν να το κάνουν.
Θα καθίσουμε κανονικά σε καρέκλες και με τραπέζια στο χώρο δίπλα στην άμμο.
Ο σύλλογος θα φροντίσει για μπριζόλες-σαλάτα-κρασί-μουσική με χαμηλό κόστος.
Παρακαλούμε όσοι ενδιαφέρονται να δηλώσουν μέχρι την Τετάρτη το βράδυ 17-7-2019, για την καλύτερη διοργάνωση.