Ο Σύλλογος "Ίριδα" του Δήμου Χερσονήσου προσκαλεί στην Ετήσια Έκθεση του Συλλόγου, όπου τα μελη του παρουσιάζουν τις όμορφες δημιουργίες τους που ετοίμασαν στα Τμήματα Ζωγραφικής και Ντεκουπαζ την φετινή χρονιά.
Ο Σύλλογος "Ίριδα" του Δήμου Χερσονήσου προσκαλεί στην Ετήσια Έκθεση του Συλλόγου, όπου τα μελη του παρουσιάζουν τις όμορφες δημιουργίες τους που ετοίμασαν στα Τμήματα Ζωγραφικής και Ντεκουπαζ την φετινή χρονιά.