Επιπλέον εισιτήρια θα διατεθούν για τις 2 εμφανίσεις του Γιάννη Πάριου στο Θέατρο Αστόρια τη Δεύτερα 11 και Τρίτη 12 Φεβρουαρίου σε περιορισμένο αριθμό ανά ημέρα καθώς η ανταπόκριση του κόσμου ήταν συγκινητική και θα είναι επιθυμία όσο το δυνατόν περισσότεροι θεατές να καταφέρουν να παρευρεθούν.
Η διάθεσή των εισιτηρίων συνεχίζεται κανονικά από το ταμείο του Θεάτρου Αστόρια. Για πληροφορίες καλείτε στο 2810 242272, 226191.