Την Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου 2019 στις 21.30μ.μ., στην Φυγόκεντρο (Έβανς 83-85, Ηράκλειο Κρήτης) η χορεύτρια - χορογράφος Φλώρα Τσουκαλά από το Studio Flamenco Pellizco, παρέα με τους συνεργάτες της, προτείνουν μια ξεχωριστή βραδιά αφιερωμένη στον υπέροχο κόσμο του flamenco!
Το 3ο Radio Sevilla γίνεται στην Κρήτη και αυτήν την φορά προσκαλεί την Δροσιά Χαρίση στο τραγούδι και τον Σταύρο Πρέσση στην κιθάρα, ενώ στον χορό και στα πάλμας θα είναι η Φλώρα Τσουκαλά, προσφέροντας μια μοναδική βραδιά, μια μουσικοχορευτική διαδρομή στους ποικίλους ρυθμούς και τραγούδια που χαρακτηρίζουν το Ανδαλουσιανό flamenco.
Συντελεστές:
Δροσιά Χαρίση – τραγούδι
Σταύρος Πρέσσης - κιθάρα
Φλώρα Τσουκαλά - χορός , palmas
Τηλ.Επικοινωνίας: 281 024 2115