Στο Μουσείο Εικαστικών Τεχνών Ηρακλείου εγκαινιάζεται το ερχόμενο Σάββατο 2 Δεκεμβρίου στις 7 το απόγευμα η έκθεση "Γυμνό νυκτός μετά πάθους αντίστοιχου"
Η εν λόγω έκθεση ζωγραφικής είναι ακατάλληλη για ανήλικους.
Στο Μουσείο Εικαστικών Τεχνών Ηρακλείου εγκαινιάζεται το ερχόμενο Σάββατο 2 Δεκεμβρίου στις 7 το απόγευμα η έκθεση "Γυμνό νυκτός μετά πάθους αντίστοιχου"
Η εν λόγω έκθεση ζωγραφικής είναι ακατάλληλη για ανήλικους.