Εγκαινιάζεται το Σάββατο 8 Ιουνίου στις 8 το βράδυ στο Μουσείο Εικαστικών Τεχνών, η έκθεση "Εσω Σώμα, Ένας Γόνιμος διάλογος μεταξύ μητέρας και κόρης".
Η έκθεση είναι της Χαράς Νικολαϊδου και της Χριστίνας Παπαϊωάννου.
Εγκαινιάζεται το Σάββατο 8 Ιουνίου στις 8 το βράδυ στο Μουσείο Εικαστικών Τεχνών, η έκθεση "Εσω Σώμα, Ένας Γόνιμος διάλογος μεταξύ μητέρας και κόρης".
Η έκθεση είναι της Χαράς Νικολαϊδου και της Χριστίνας Παπαϊωάννου.