Την επιτυχημένη "Γιορτή Λαδιού" διοργανώνουν και φέτος ο δήμος Πλατανιά και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καρρών, στην πλατεία του χωριού, την Κυριακή 13 Αυγούστου στις 21.00 το βράδυ.
Tο πρόγραμμα της εκδήλωσης:
Την επιτυχημένη "Γιορτή Λαδιού" διοργανώνουν και φέτος ο δήμος Πλατανιά και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Καρρών, στην πλατεία του χωριού, την Κυριακή 13 Αυγούστου στις 21.00 το βράδυ.
Tο πρόγραμμα της εκδήλωσης: