Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο διεθνής διαγωνισμός Aegean Arts Παιδικής ζωγραφικής 'Freedom-Ελευθερία', με πάνω απο 1000 συμμετοχές απο παιδιά 4-18 ετών απ όλο τον κόσμο.
Τα αποτελέσματα ανακοινώθηκαν τη τελευταία βραδιά του φεστιβάλ με 87 βραβευθέντες :(https://aegeanartsfestival.wix... ).
Ο διαγωνισμός πραγματοποιήθηκε με τη συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης στα πλαίσια του 6ου Aegean Arts διεθνές φεστιβάλ μουσικής και τέχνης.Συγχαρητήρια σε ολους!
Δείτε τα έργα των βραβευθέντων: