Αγαπητό Cretalive,
Και πάλι πρόβλημα στον Καρτερό!
Πότε θα σταματήσει αυτή η κατάσταση με την μυρωδιά από καμμένα σκουπίδια, που έρχεται κάθε μέρα από την περιοχή του Ξενία, με την παράνομη παρουσία των Ρομά χρόνια τώρα;
Ένας πολίτης
Αγαπητό Cretalive,
Και πάλι πρόβλημα στον Καρτερό!
Πότε θα σταματήσει αυτή η κατάσταση με την μυρωδιά από καμμένα σκουπίδια, που έρχεται κάθε μέρα από την περιοχή του Ξενία, με την παράνομη παρουσία των Ρομά χρόνια τώρα;
Ένας πολίτης