Αγαπητό Cretalive,
το πρόβλημα με τις οσμές από το Βιολογικό Καθαρισμό στη Φοινικιά δεν είναι καινούριο. Δεν παύει όμως να είναι ανυπόφορο.
Η αποψινή είναι μια από τις βραδιές που ολόκληρη η ευρύτερη περιοχή κατακλύζεται από άσχημη οσμή, με αποτέλεσμα κανένας να μην αντέχει να καθίσει σε αυλή ή μπαλκόνι...
Θα μας πει κάποιος τί συμβαίνει; Ή έστω, θα διορθώσουν κάποια στιγμή ΑΥΤΟ που συμβαίνει ή θα συνεχίσουμε - όσοι ζούμε στην περιοχή - να είμαστε ... δεύτερης κατηγορίας;
Χ.Η.