Αγαπητό cretalive,
Καλησπέρα και χρόνια πολλά , καλή Χρονιά!!!
Θα ήθελα να σας καταγγείλω τη ΔΕΗ που πληρώνουμε κάθε μήνα .
Είμαι κάτοικος της οδού Αμαζόνων εδώ και 7 ώρες δεν έχει φως τα μισά σπίτια . Προσπαθούμε να επικοινωνήσουμε με τη ΔΕΗ και δεν απαντούν. Υπάρχουν μικρά παιδιά και ηλικιωμένοι και λόγω της ημέρας δεν μπορούν να έχουν χωρίς ρεύμα και θέρμανση τόσους ανθρώπους .
Καλή χρονιά με υγεία και σεβασμό στο συνάνθρωπο..
Με εκτίμηση
Χ . Θ